Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP

Burmistrz Tychowa wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Złote gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego, to jubileusz szczególny. Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila nie tylko dla Jubilatów i ich rodzin, ale także dla władz państwowych i samorządowych.

W ostatnim czasie Burmistrz Tychowa miał zaszczyt gościć dwie pary Małżonków z terenu gminy Tychowo, którzy obchodzili 50 – tą rocznicę ślubu.

W piątek, 25 września br. burmistrz wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Państwu Mariannie i Jerzemu Napora z Dobrowa. Małżonkowie ślub brali w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białogardzie 14 marca 1970 r.

2 października br. medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP burmistrz Robert Falana wręczył Państwu Danucie i Januszowi Całużyńskim z Kowalek.

Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia składali wraz z Burmistrzem Tychowa: Paweł Kowalski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie i Mariola Liksza - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Tychowie.

Drodzy Jubilaci, z okazji tak pięknej rocznicy ślubu składamy serdeczne życzenia długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy.

R. Bosak-Szewczyk
Podinsp. ds. Promocji Gminy

Wyświetlono: 202

Facebook.com Twitter.com