Pół domu w zabudowie bliźniaczej w Starym Dębnie do remontu

Do sprzedania pół domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 150 m2 w Starym Dębnie (gmina Tychowo). Budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z czerwonej cegły, wybudowany przed II Wojną Światową.
Parter o pow. 78,62 m2: 3 pokoje (15,73 m2, 11,62 m2, 17,84 m2), kuchnia (15,01 m2), łazienka (2,53 m2) i korytarz (3,76 m2).
I piętro (ok. 70 m2): 1 pokój, łazienka, wędzarnia, strych.
Pokoje przechodnie, ogrzewanie z pieców kaflowych, podłączenie do wodociągu i kanalizacji sanitarnej. Na parterze okna plastikowe.
Do domu przynależy pomieszczenie gospodarcze w murowanym budynku o pow. ok. 32 m2 oraz drewniane pomieszczenie gospodarcze i wiaty na drewno.
Do domu przynależą 2 działki o łącznej powierzchni 0,12 ha. Działka z tyłu domu jest niezabudowana i jest idealna pod ogród lub teren rekreacyjny.
Dojazd do domu od drogi wojewódzkiej nowa drogą asfaltową, w pobliżu plac zabaw (100 m).
Dom opisany jako „do remontu” z uwagi niski standard (mała łazienka, drewniane podłogi itp.), stąd cena „do negocjacji”. Idealny dla osób szukających domu w niskiej cenie, który można wyremontować/przebudować wedle własnych preferencji.
Położenie:
8 km do Tychowa
14 km do Połczyna-Zdroju
21 km do Białogardu
25 km do Barwic

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano: 12 września 2018 13:05

Kategoria: Sprzedam, kupię, zamienię

Wyświetleń: 660

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.