SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI PARTNERSKICH GMIN Z SIEDZIBĄ W NEVERIN

Spotkanie z przedstawicielami Gminy Neverin (link otworzy duże zdjęcie)

13 lutego 2020 r. w Szczecinie odbyło się spotkanie przedstawicieli Gminy Tychowo z przedstawicielami partnerskich Gmin z siedzibą w Neverin. Spotkanie miało na celu omówienie wspólnych przedsięwzięć i projektów transgranicznych zaplanowanych do realizacji w 2020 r. tj. Dożynki Gminne i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Tychowie, Międzynarodowy Festyn Letni w Chemnitz. Ponadto w tegorocznym spotkaniu podjęto rozmowę o wspólnych zadaniach inwestycyjnych w zakresie infrastruktury sportowej.

W spotkaniu uczestniczyli: Robert Falana Burmistrz Tychowa, Jacek Rudziński Zastępca Burmistrza Tychowa,  Peter Enthalter Burmistrz Gminy Trollenhagen oraz Naczelnik Urzędu w Neverin, Petra Niewelt sekretarz Urzędu Gminy w Neverin,  Andrea Schubert Burmistrz Gminy Blankenhof oraz Torsten Blauch - prezes klubu sportowego SV 1950 Chemnitz e.V.

 

Izabela Wesołowska
Podinspektor ds. Rozwoju Gospodarczego Gminy

 

Opublikowano: 18 lutego 2020 10:51

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 204

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.