REALIZACJA II ETAPU GAZYFIKACJI TYCHOWA PRZESĄDZONA!!

GAZYFIKACJA TYCHOWA (link otworzy duże zdjęcie)

Z ogromną przyjemnością informujemy, że realizacja drugiego etapu gazyfikacji Tychowa jest już pewna.
Mieszkańcy Tychowa złożyli odpowiednią liczbę wniosków oraz podpisali umowy przyłączeniowe, aby Polska Spółka Gazownictwa mogła realizować przedsięwzięcie w szerszym zakresie.

Przypomnijmy:

Sieć gazowa w I etapie inwestycji realizowana będzie na odcinku od Tychowskiej Strefy inwestycyjnej przy ul. Strefowej, gdzie zlokalizowana będzie stacja regazyfikacji LNG, przez ulicę Białogardzką, Dworcową i Wolności do budynku Gminnego Ośrodka Kultury.

W II etapie inwestycji nastąpi rozwój sieci gazowej od Gminnego Ośrodka Kultury, dalej idąc ul. Wolności do ulic: Bobolickiej, Leśnej, Topolowej, Jaśminowej, Klonowej, Akacjowej, Brzozowej, Lipowej i Bukowej.

Informujemy, że istnieje możliwość przyłączenia do sieci gazowej obiektów zlokalizowanych przy trasie gazociągu I i II etapu inwestycji tj. domów jednorodzinnych, wielorodzinnych a także obiektów handlowo - usługowych i produkcyjnych.

Osoby zainteresowane przyłączeniem do sieci, które jeszcze nie złożyły wniosku o wydanie warunków przyłączeniowych, zachęcamy do ich składania w Oddziale Zakładu Gazowniczego w Koszalinie, ul. Połczyńska 55/57 .

W punkcie informacyjnym przy Urzędzie Miejskim w Tychowie mieszkańcy otrzymają niezbędne informacje dotyczące procesu podłączenia do sieci gazowej oraz pomoc przy wypełnieniu wniosku.

Po wybudowaniu sieci gazowej przewidzianej dla II etapu inwestycji, będzie istniała możliwość dalszej jej rozbudowy pod warunkiem spełnienia technicznych i ekonomicznych warunków przyłączenia.

 

 

Opublikowano: 14 stycznia 2020 14:43

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Załącznik nr 1 Koncepcja gazyfikacji Tychowo - etap I do realizacji [2.52 MB]

Załącznik nr 2 Koncepcja gazyfikacji Tychowo - etap II do realizacji [2.51 MB]

Wyświetleń: 293

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.