ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU PRZEWOŻĄCEGO UCZNIÓW NA ZAJĘCIA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W BIAŁOGARDZIE I NA ZAJĘCIA DO KARLINA

Autobus (link otworzy duże zdjęcie)

 

Autobus nr 1

Przywozy
Miejscowość Odjazd (godzina)
 Wełdkowo 6.20
Drzonowo  6.35
Trzebiszyn  6.45
Tychowo (przesiadka)  6.50

Autobus nr 2

Przywozy
Miejscowość Odjazd (godzina)
 Tychowo - szkoła 6.00
Wicewo 6.10
St. Dębno 6.20
Doble  6.30
Tychowo 7.00
Borzysław 7.05
Białogard 7.30
Karlino 7.45

Rozkład jazdy autobusu przewożącego uczniów z zajęć zeSzkoły Podstawowej Nr 6 w Białogardzie i z zajęć z Karlina.

 

Odwozy
Karlino 14.00
Białogard 14.15
Wicewo 14.40
Stare Dębno 14.50
Doble 15.00
Tychowo 15.10
Borzysław 15.20
Trzebiszyn 15.30
Drzonowo Białogardzkie 15.40
Wełdkowo 15.55
Tychowo 16.10

Rozkład jazdy obowiązuje od 02.09.2019 roku.

* W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych czas przyjazdów i odjazdów autobusów może ulec zmianie o + 5 do 10 minut.

Opublikowano: 30 sierpnia 2019 10:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 788

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.