AZBEST !!!

Azbest (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Tychowo informuje mieszkańców posiadających zdemontowane pokrycie dachowe z płyt azbestowych (eternitu) lub planujących demontaż pokrycia dachowego w bieżącym roku, iż mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z utylizacją i demontażem azbestu.

Dofinansowanie obejmuje demontaż, odbiór azbestu z posesji i jego utylizację, natomiast nie obejmuje dopłaty do nowego pokrycia dachowego.

Poziom dofinansowania dla Gminy Tychowo  wynosi 100 % kosztów kwalifikowanych.

Zainteresowani mieszkańcy (właściciele nieruchomości) proszeni są o złożenie stosownych wniosków w terminie do 28 czerwca 2019 r.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest otrzymanie przez Gminę Tychowo dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz kolejność wpływu wniosków.

Mieszkańcy, którzy złożyli wnioski w roku ubiegłym i nadal chcą ubiegać się o dofinansowanie proszeni są o złożenie potwierdzenia w Urzędzie Miejskim w Tychowie w pokoju nr 20.

Wzór wniosku oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tychowie ul. Bobolicka 17, 78-220 Tychowo, Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska, pok. nr 20, tel. (94)  31 60 276 w godzinach pracy Urzędu tj. pon.-śr. od 7:30 do 15:30, czw. od 7:30 do 16:00, pt. od 7:30 do 15:00 .

Poniżej do pobrania  druk wniosku

Opublikowano: 17 czerwca 2019 12:09

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Wniosek [23.17 KB]

Wyświetleń: 501

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.