INFORMACJA

Syrena (link otworzy duże zdjęcie)

Informuję, że w dniu 28 maja 2019r. na terenie kraju zostanie przeprowadzone „ – ĆWICZENIE RENEGADE-19”  z wykorzystaniem syren alarmowych.

Działając na podstawie §  10 ust. 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013r., poz. 96) oraz w związku z pismem Wojewody Zachodniopomorskiego  z dnia 22 maja 2019roku Burmistrz Tychowa uprzejmie informuje mieszkańców, że w/w dniu na terenie miasta i gminy Tychowo mogą zostać załączone syreny OSP w miejscowości Tychowo, Osówko, Sadkowo i Kowalki.

W celu uruchomienia syren do Naczelników OSP na terenie gminy zostanie nadany sygnał (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza.

W przypadku załączenia syren – dźwięk będzie modulowany przez okres 3 minut.


Burmistrz Tychowa

Opublikowano: 23 maja 2019 12:20

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 533

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.