GAZYFIKACJA TYCHOWA – SPOTKANIE INFORMACYJNE

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gazyfikacja Tychowa była tematem wczorajszego spotkania zorganizowanego w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. oddział w Koszalinie: Marcin Woźnica oraz Maciej Tkaczyk, przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Tychowie z Burmistrzem Tychowa Robertem Falaną na czele oraz mieszkańcy Tychowa.

Podczas spotkania przedstawione zostały szczegóły dotyczące gazyfikacji miasta, w tym m.in. dotyczące zakresu inwestycji oraz kosztów z nią związanych.

Ostatnim punktem spotkania było zadawanie pytań przez Tychowian.

Gazyfikacja Tychowa to inwestycja wyczekiwana przez mieszkańców miasta; obecni na spotkaniu wyrazili swoje zadowolenie i aprobatę dla przeprowadzenia tejże inwestycji.

Wszelkie informacje na temat gazyfikacji Tychowa będziemy przekazywać Państwu na bieżąco.

Opublikowano: 07 marca 2019 11:42

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 410

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.