27 Finał WOŚP - 13 stycznia 2019 r.

logo wośp (link otworzy duże zdjęcie)

13 stycznia 2019 r. po raz kolejny zagra największa Orkiestra Świata. Podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce przeprowadzona zostanie kwesta publiczna z udziałem Wolontariuszy wraz z szeregiem imprez towarzyszących.

Gmina Tychowo po raz kolejny wspólnie z placówkami kulturalno-oświatowymi gminy utworzyła na swoim terenie lokalny Sztab 27 Finału WOŚP. Mamy już zarejestrowanych 65 Wolontariuszy, dzięki którym włączymy się do ogólnonarodowej akcji zbierania środków pieniężnych. Celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Organizując Finał chcielibyśmy zachęcić jak największą grupę mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu. W ramach gminnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 13 stycznia 2019 przeprowadzona zostanie kwesta do puszek i licytacja przedmiotów.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie idei przyświecającej 27 Finałowi WOŚP i przyłączenie się do grona Darczyńców. Dzięki Państwa ofiarności możliwe będzie przeprowadzenie licytacji cennych przedmiotów i loterii fantowej w dniu finału w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie. Zebrane środki finansowe przekazane zostaną w całości na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy na Państwa hojność i wrażliwość. Będziemy wdzięczni za każdy dar przekazany na rzecz WOŚP.

Jeżeli zechcą Państwo wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy darami w postaci przedmiotów lub innych dóbr prosimy o informację lub ich dostarczenie do gminnego Sztabu WOŚP znajdującego się w Urzędzie Miejskim w Tychowie ul. Bobolicka 17 pok. 21 lub kontakt telefoniczny 94 316 02 75, 734 189 622 lub mailowo m.broda@tychowo.pl.

M. Broda

Opublikowano: 08 stycznia 2019 09:00

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1202

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.