OSTRZEŻENIE DLA ROLNIKÓW !!!

Kombajn (link otworzy duże zdjęcie)

Firma ENERGA – OPERATOR S.A. przekazuje za pomocą naszej strony internetowej informację dla rolników o zachowanie szczególnej ostrożności przy pracach w sąsiedztwie linii energetycznych.

Długotrwałe wysokie temperatury powietrza są przyczyną sytuacji, w której rozgrzane przewody wydłużają się, powodując zmniejszenie odległości przewodów od powierzchni gruntu. Przy pracach w pobliżu linii energetycznych i bezpośrednio pod nimi może wystąpić niebezpieczeństwo zahaczenia maszyny rolniczej o przewody lub nadmierne zbliżenie, a w konsekwencji zagrożenie bezpieczeństwa osób obsługując kombajn.

 W związku z powyższym, należy zwrócić uwagę  na zachowanie bezpiecznego dystansu (co najmniej 1m) pracującego sprzętu rolniczego. W przypadku zauważenia zagrożenia  prosimy o przerwanie prac polowych w pobliżu linii i kontakt telefoniczny:  601 994 167 z pracownikiem Energa Operator S.A .

Opublikowano: 27 lipca 2018 10:32

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 732

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.