DZIAŁAJĄCY LOKALNIE POSZUKIWANI – CZYLI KOLEJNA EDYCJA ROZPOCZĘTA!

Działaj Lokalnie (link otworzy duże zdjęcie)

Fundacja Nauka dla Środowiska we współpracy z lokalnymi samorządami ogłosiła kolejną edycję Lokalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „DZIAŁAJ LOKALNIE” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.

W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców z terenu gmin: Będzino, Biały Bór, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów, Świeszyno, Tychowo, Miasto Koszalin.

W tegorocznej edycji składanie wniosków odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez generator wniosków dostępny pod adresem:system.dzialajlokalnie.pl

Termin składania wniosków kończy się 4.06.2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z:

• regulaminem konkursu,

• formularzem wniosku dostępnym w generatorze: system.dzialajlokalnie.pl

Na wszelkie Państwa pytania odpowiedzą pracownicy Fundacji  pod numerem telefonu: 94 3478205 lub adresem email: marta.czerwinska@ndsfund.org i urszula.sadlowska@ndsfund.org Zapraszamy do poszukiwania inspiracji do działań na stronie: www.dzialajlokalnie.pl

Zapraszamy serdecznie do składania wniosków!

Opublikowano: 21 maja 2018 09:55

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin [1.08 MB]

Wyświetleń: 414

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.