BURMISTRZ TYCHOWA PODPISAŁ UMOWY NA KOLEJNE INWESTYCJE W GMINIE TYCHOWO

Podpisanie umowy na realizację zadania pn.: Zakup i instalacja bezobsługowej wypożyczalni rowerów mie (link otworzy duże zdjęcie)

18 kwietnia br. podpisano dwie umowy na wykonanie nowych inwestycji w Gminie Tychowo.

Pierwszą umowę Burmistrz Tychowa wraz ze Skarbnikiem Gminy Leokadią Sas podpisał z przedstawicielem firmy LUPLE S.C. Mariusz Telus, Piotr Paradowski ze Szczecina. Jest to umowa na budowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Tychowie. Wartość projektu: 117.333,66 zł. Na realizację tego zadania Gmina Tychowo pozyskała dofinansowanie w wysokości 63,63% z PROW 2014-2020.

Druga umowa dotyczy „Zakupu i instalacji bezobsługowej wypożyczalni rowerów miejskich”. Uroczystego podpisania umowy z przedstawicielem wykonawcy, firmą Nextbike Polska S.A., z Warszawy, dokonał Burmistrz Tychowa Robert Falana oraz Skarbnik Leokadia Sas.

Zadanie jest II częścią projektu pn: „Budowa drogi pieszo - rowerowej z centrum miejscowości Tychowo od skrzyżowania z ul. Białogardzką wzdłuż ul. Dworcowej do ul. Kolejowej prowadzącej do dworca kolejowego i nosi nazwę "Zakup i instalacja bezobsługowej wypożyczalni rowerów miejskich”. Planowany, łączny koszt inwestycji to: 1.023.159 zł. Dofinansowanie w kwocie 816.135,78 zł Gmina Tychowo pozyskała w ramach ZIT z RPO Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020.

RBS

Opublikowano: 18 kwietnia 2018 13:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 652

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.