NABÓR WNIOSKÓW - GRANTY - SZKOLENIE W ŚGD

logo - nabór wniosków (link otworzy duże zdjęcie)

W imieniu Stowarzyszenia Środkowopomorska Grupa Działania informujemy, że został ogłoszony nabór wniosków o powierzenie grantów nr 2/2018/G w ramach przedsięwzięcia DZIAŁANIA INFORMACYJNO – PROMOCYJNE   objętego poddziałaniem 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014 – 2020. Nabór odbędzie się w terminie od 30 kwietnia 2018 r. do 29 maja 2018 r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.stowarzyszeniesgd.pl.

 W nawiązaniu do ogłoszonego naboru w dniu 27 kwietnia 2018 r. odbędzie się szkolenie z zasad przyznawania pomocy i przygotowania dokumentów aplikacyjnych dla potencjalnych wnioskodawców. Uczestnictwo w tym szkoleniu jest punktowane w ramach oceny zgodności projektu z lokalnymi kryteriami wyboru.

Zakres szkolenia:

-     Zasady udzielenia wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla podmiotów ubiegających się o powierzenie grantu w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

-       Najistotniejsze elementy procedury wyboru grantobiorców i oceny wniosków o powierzenie grantów.

-       Lokalne Kryteria Wyboru jako podstawa oceny i wyboru wniosków o powierzenie grantów przez Radę Oceniającą LGD.

-       Zobowiązania Grantobiorców wynikające z Umowy o powierzenie grantu.

-       Zasady wypełniania Wniosku o powierzenie grantu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest punktowane w ramach oceny zgodności projektu z lokalnymi kryteriami wyboru.

Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnika pod numerem tel. 94 340 24 58 lub elektronicznie na adres:biuro@stowarzyszeniesgd.pl.


Opublikowano: 17 kwietnia 2018 13:21

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

plakat [432.92 KB]

Wyświetleń: 410

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.