"DLA SENIORA I JUNIORA" W DOBROWIE

DLA SENIORA I JUNIORA W DOBROWIE (link otworzy duże zdjęcie)

Od 03.04.2018 r. w Dobrowie członkowie Stowarzyszenia Rozwoju „RAZEM” przy współpracy z mieszkańcami realizować będą projekt sfinansowany przez Fundację BZWBK w ramach ogólnopolskiego konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”- edycja trzecia 2017 r.

Do Fundacji wpłynęło ponad 1170 wniosków, z czego Kapituła Konkursowa wybrała 100, które zostały nagrodzone grantem, w tym złożony przez Stowarzyszenie z Tychowa.

Umowę dotacyjną w imieniu Fundacji podpisała Pani Irena Król- Dyrektor Banku Zachodniego WBK S.A.1 Oddział w Białogardzie. Stowarzyszenie reprezentowała Pani Prezes Ewa Dobrzańska, Pani Wiceprezes Joanna Wrońska - Jakubiec i autorka projektu - Magdalena Periżok- Kowalczyk.

Projekt zakłada zaangażowanie mieszkańców Dobrowa przy tworzeniu i montażu kompleksu ławek i stolików integracyjnych. Zostaną one ulokowane w centrum wsi - na placu sołeckim. Pomocą techniczną, słowem doradczym, osobistym zaangażowaniem -  zadeklarował się służyć Pan Zdzisław Polek - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, mieszkaniec Dobrowa oraz pasjonat pracy w drewnie.

Finał projektu zaplanowany jest na dzień 01.06.2018 r. Wówczas członkowie Stowarzyszenia zorganizują  gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek do pracy na rzecz upiększania Dobrowa. Centrum miejscowości to wizytówka nas wszystkich.

sekretarz Stowarzyszenia Rozwoju „RAZEM”

Magdalena Periżok- Kowalczyk

Opublikowano: 23 marca 2018 12:09

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 390

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.