TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O MISTRZOSTWO GMINY TYCHOWO

Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Tychowo (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 17 lutego 2018 roku na hali sportowej w Szkole Podstawowej  w Tychowie odbyły się  Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Tychowo.

Rozgrywki odbyły się pod patronatem Burmistrz Tychowa. Organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej.

Spotkanie o godzinie 10.00 otworzył Falana Robert  Burmistrz Tychowa.

Po powitaniu wszystkich będących na sali zawodników i kibiców, uczestników gry podzielono na dwie grupy. Pierwszą grupę utworzono z zawodników nie będących mieszkańcami tutejszej gminy. Druga grupę stanowili mieszkańcy naszej gminy.

Uczestnicy turnieju rozegrali 66 meczy. Do ich dyspozycji przeznaczono 9 stołów, przy których zaangażowano 9 sędziów, dbających o prawidłowy przebieg gry.

W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Podsumowując rozgrywki organizatorzy oceniają, że turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym z ogromnym zaangażowaniem zawodników.

Poniżej zestawienie końcowe;

Grupa pierwsza:

I miejsce - Szczerba Damian

II miejsce - Zelek Dawid

III miejsce - Wierzbicki Tomasz

IV miejsce - Wojnar Adam

V-VI miejsce - Dudka Damian – Płuciennik Edward

VII – VIII miejsce - Połuboczko Maciej – Wierzbicki Radosław

Pozostali uczestnicy turnieju: Ciszek Jan, Laskowski Mariusz, Ziętak Władysław, Rusinek Dawid, Rogalka Robert, Wąchnicki Leszek, Zientek Kacper, Romanowski Edward, Kornicki Adam.

Grupa druga:

I miejsce - Starzyński Zbigniew

II miejsce - Kujawski Piotr

III miejsce - Lipiński Grzegorz

IV miejsce - Banaś Waldemar

V – VI miejsce - Rudziński Jacek - Rakowski Piotr

VII- VIII miejsce - Bodnar  Mirosław  – Mroczkowski Sławomir

 

Pozostali uczestnicy turnieju: Rakoczy Wiktor, Łój Wojciech ,Oryl Gracjan, Wrzesiński Andrzej, Banaś Kacper, Niemiec Krzysztof, Roganowska Jadwiga, Kowalczyk Patryk, Dąbrowski Michał, Banaś Kacper, Grzyb Kamil, Sidorczuk Borys, Głusek Michał, Orzechowski Jakub.

Najlepszą zawodniczką  turnieju została Roganowska  Jadwiga a najmłodszym zawodnikiem był Imiołek Igor. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem został Jan Ciszek.

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej w Tychowie.

 

Robert Robert

(Specjalista ds. Sportu)

 

 

 

Opublikowano: 21 lutego 2018 08:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 559

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.