NABÓR WNIOSKÓW na zadania z zakresu usuwania barszczu Sosnowskiego w 2018 r.

NABÓR WNIOSKÓW na zadania z zakresu usuwania barszczu Sosnowskiego w 2018 r. (link otworzy duże zdjęcie)

  Gmina Tychowo informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na udzielenie dofinansowania ze środków Funduszu w formie dotacji na zadania z zakresu usuwania barszczu Sosnowskiego na terenie województwa zachodniopomorskiego na rok 2018.

W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Tychowo wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem barszczu Sosnowskiego osoby zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o składanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami w terminie do 14.03.2018 r. w Urzędzie Miejskim w Tychowie w pokoju nr 20 lub w sekretariacie.

Wniosek i uchwały w sprawie usuwania barszczu do pobrania

Opublikowano: 15 lutego 2018 09:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 328

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.