UMOWA NA BUDOWĘ CENTRUM REKREACYJNO-TURYSTYCZNEGO W TRZEBISZYNIE PODPISANA!

PODPISANIE UMOWY NA BUDOWĘ CENTRUM REKREACYJNO - TURYSTYCZNEGO W TRZEBISZYNIE (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 1 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Tychowie podpisano umowę z wykonawcą na wybudowanie centrum rekreacyjno - turystycznego w Trzebiszynie.

Umowę podpisali: Burmistrz Tychowa Robert Falana, Skarbnik Gminy Leokadia Sas, Kierownik NBŚ Jan Kapuściński oraz Wykonawca: Leszek Tybuszewski - Zakład Usługowo- Remontowo- Budowlany z Karlina.

W czerwcu ubiegłego roku Gmina Tychowo złożyła wniosek o przyznanie pomocy na realizację projektu w ramach naborów wniosków „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie i 12 października 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego Burmistrz Tychowa podpisał umowę o dofinansowanie. Całkowity koszt realizacji inwestycji to 295 100,79 zł, pozyskane dofinansowanie wynosi 157 125,00 zł.

Prace budowlane potrwają do końca sierpnia 2018 r.

R. Bosak-Szewczyk

Opublikowano: 01 lutego 2018 12:54

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 487

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.