26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - 14 STYCZNIA 2018 R.

WOŚP 2018 (link otworzy duże zdjęcie)


Szanowni Państwo,

14 stycznia 2018 r. po raz kolejny zagra największa Orkiestra Świata.
Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce przeprowadzona zostanie kwesta publiczna z udziałem Wolontariuszy wraz z szeregiem imprez towarzyszących.

Gmina Tychowo po raz kolejny wspólnie z placówkami kulturalno-oświatowymi gminy utworzyła na swoim terenie lokalny Sztab 26 Finału WOŚP. Sztab podjął współpracę
z Fundacją, uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zezwoleniu MAiC.

Mamy już 65 Wolontariuszy, dzięki którym włączymy się do ogólnonarodowej akcji zbierania środków pieniężnych pod hasłem: Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Organizując Finał chcielibyśmy zachęcić jak największą grupę mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu. W ramach gminnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 14 stycznia 2018 przeprowadzona zostanie kwesta do puszek i licytacja przedmiotów.

Szanowni Państwo. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie idei przyświecającej 26 Finałowi WOŚP i przyłączenie się do grona Darczyńców. Dzięki Państwa ofiarności możliwe będzie przeprowadzenie licytacji cennych przedmiotów i loterii fantowej w dniu finału w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie. Zebrane środki finansowe przekazane zostaną w całości na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy na Państwa hojność i wrażliwość. Będziemy wdzięczni za każdy dar przekazany na rzecz WOŚP, który przyczyni się do zakupu sprzętu medycznego ratującego życie najmłodszych oraz seniorów.

- Pamiętajcie też, że od wielu lat prowadzimy nasze ogólnonarodowe programy medyczne, a program Ratujemy i Uczymy Ratować, który prowadzimy niemal we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce, odnosi ogromne sukcesy. To wynik naszej ogromnej aktywności i konsekwencji, a wszystko to ma początek w finałowych chwilach, które tworzycie Wy, Drodzy Przyjaciele, razem z nami. Można śmiało powiedzieć, że gramy bez zmian, na zasadach znanych wszystkim. Ale jak zwykle mamy też nadzieję, że będzie jeszcze piękniej, jeszcze bardziej gorąco,, przyjaźnie, a na końcu z jeszcze piękniejszym efektem zagramy podczas Finału. - mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jeżeli zechcecie Państwo wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy darami w postaci przedmiotów lub innych dóbr prosimy o informację lub ich dostarczenie do gminnego Sztabu WOŚP znajdującego się w Urzędzie Miejskim w Tychowie ul. Bobolicka 17 pok. 21 lub kontakt telefoniczny 94 316 02 75, 734 89 622 lub mailowo m.broda@tychowo.pl    

                                                                                                         Burmistrz  Tychowa

                                                                                                             Robert Falana

Magdalena Broda

Nr sztabu: 002698

 

 

                                                                                         

 

Opublikowano: 07 grudnia 2017 08:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 496

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.