KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĄTECZNE ILUMINACJE w 2017/2018 r.

informacja (link otworzy duże zdjęcie)

Burmistrz Tychowa ogłasza konkurs na najładniej oświetlone obejście przydomowe, witrynę sklepową i placówkę oświatową lub kulturalną.

Celem konkursu jest zachęcanie do dbałości o piękno i estetykę swojego najbliższego otoczenia oraz inspirowanie do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie dekoracji świątecznej obejścia przydomowego, witryny sklepowej lub placówki oświatowej oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej stanowiącej zał. nr 3 do regulaminu.
Zgłoszenia wraz z fotografiami należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Tychowie do 29 grudnia 2017 r. w zaklejonej kopercie z dopiskiem  „KONKURS -Najpiękniejsze świąteczne iluminacje 2017/2018” do godz.1500

Szczegóły w regulaminie i na plakacie.

Opublikowano: 28 listopada 2017 10:43

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Regulamin konkursu [834.98 KB]

Karta Zgłoszeniowa [12.25 KB]

Wyświetleń: 692

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.