ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH (link otworzy duże zdjęcie)

 

W dniach 4-6 grudnia  2017 r. na terenie gminy Tychowo przeprowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu AGD i RTV (nieodbierane będą urządzenia zdemontowane i niekompletne) oraz opon. Opony o średnicy większej niż 100 cm należy bezwarunkowo pociąć na mniejsze kawałki. Opony nie pocięte nie będą odebrane. Nie będą odbierane odpady remontowo-budowlane oraz odpady pochodzące z prowadzenia działalności gospodarczej, w tym opony samochodowe i opony pochodzące z maszyn rolniczych i budowlanych. Zbiórka prowadzona będzie sprzed nieruchomości zamieszkałych we wszystkich miejscowościach gminy. Ze względów logistycznych właściciele nieruchomości położonych w miejscach z utrudnionym dojazdem (siedliska położone w lesie lub z dala od centrum miejscowości), którzy mają do oddania odpady wielkogabarytowe proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr tel. 94 316 02 76 lub osobiście w pok. nr 20 w terminie do 30 listopada 2017 r.

TERMINY ZBIÓRKI:

4 grudnia:

Borzysław, Buczki, Bukowo, Bukówko, Czarnkowo, Dobrochy, Dobrowo, Dobrówko, Drzonowo Białogardzkie, Dzięciołowo, Giżałki, Kowalki, Modrolas, Pobądz, Podborsko, Retowo, Skarszewice, Słonino, Smęcino, Solno, Trzebiszyn, Tyczewo, Warnino, Wełdkowo, Wełdkówko, Zaspy Wielkie

5 grudnia:

Tychowo

6 grudnia:

Doble, Kikowo, Krosinko, Liśnica, Motarzyn, Osówko, Rudno, Sadkowo, Stare Dębno, Nowe Dębno, Sławomierz, Trzebiec, Wicewo, Zastawa, Żukówek

Wystawione przez mieszkańców odpady odbierane będą sukcesywnie z poszczególnych miejscowości. W związku z powyższym w przypadku dużej ilości wystawionych odpadów, w niektórych miejscowościach ich odbiór może nastąpić nieco później.

Ze względu na to, że zbiórki prowadzone będą od wczesnych godzin porannych mieszkańcy proszeni są o wystawienie odpadów w godzinach popołudniowych dnia poprzedzającego ich odbiór. Właściciele nieruchomości, od których nie zostaną odebrane odpady w terminie i na zasadach opisanych powyżej, proszeni są o telefoniczne zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr 94 316 02 76. Informacje należy przekazać do czwartku, 7 grudnia 2017 r. włącznie.

W związku z tym, że samochody przeznaczone do odbioru odpadów wyposażone są w system pozycjonowania (GPS) umożliwiający identyfikację miejsca i czasu przejazdu, zgłoszenia składane przez właścicieli nieruchomości o nieodebraniu odpadów będą weryfikowane z zapisami GPS pojazdów.

Opublikowano: 06 listopada 2017 10:03

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 303

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.