ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 03, 04, 05 i 06 czerwca 2019 r. na terenie gminy Tychowo przeprowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od pojazdów osobowych. Zbiórka prowadzona będzie sprzed nieruchomości zamieszkałych we wszystkich miejscowościach gminy (odpady pochodzące z prowadzenia działalności gospodarczej np.: opony, nie będą odbierane. Nie będą odbierane również odpady remontowo-budowlane). Ze względów logistycznych właściciele nieruchomości położonych w miejscach z utrudnionym dojazdem (siedliska położone w lesie lub z dala od centrum miejscowości), którzy mają do oddania odpady wielkogabarytowe proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr tel. 94 316 02 76 lub osobiście w pok. nr 20 w terminie do 31 maja 2019 r.

TERMINY ZBIÓRKI:

03 czerwca:

Borzysław, Bukowo, Bukówko, Dobrowo, Dobrówko, Modrolas, Podborsko, Retowo, Skarszewice, Słonino, Trzebiszyn, Zaspy Wielkie.

04 czerwca:

Buczki, Czarnkowo, Dobrochy, Drzonowo Białogardzkie, Dzięciołowo, Giżałki, Kowalki, Pobądz, Smęcino, Solno, Tyczewo, Warnino, Wełdkowo, Wełdkówko.

05 czerwca:

Tychowo

06 czerwca:

Doble, Kikowo, Krosinko, Liśnica, Motarzyn, Osówko, Rudno, Sadkowo, Stare Dębno, Nowe Dębno, Sławomierz, Trzebiec, Wicewo, Zastawa, Żukówek.

Wystawione przez mieszkańców odpady odbierane będą sukcesywnie z poszczególnych miejscowości. W związku z powyższym w przypadku dużej ilości wystawionych odpadów, w niektórych miejscowościach ich odbiór może nastąpić nieco później.

Ze względu na to, że zbiórki prowadzone będą od wczesnych godzin porannych mieszkańcy proszeni są o wystawienie odpadów w godzinach popołudniowych dnia poprzedzającego ich odbiór. Właściciele nieruchomości, od których nie zostaną odebrane odpady w terminie i w sposób opisany powyżej, proszeni są o telefoniczne zgłoszenie tego faktu do Urzędu Miejskiego w Tychowie pod nr 94 316 02 76. Informacje należy przekazać do piątku, 07 czerwca 2019 r. włącznie.

W związku z tym, że samochody przeznaczone do odbioru odpadów wyposażone są
w system pozycjonowania (GPS) umożliwiający identyfikację miejsca i czasu przejazdu, zgłoszenia składane przez właścicieli nieruchomości o nieodebraniu odpadów będą weryfikowane z zapisami GPS pojazdów.

Opublikowano: 30 maja 2019 15:15

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 2656

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.