PRZEDSZKOLAKI W UM

 (link otworzy duże zdjęcie)

W piątek 10 marca dzieci z tychowskiego przedszkola „Dębowa Chatka” z grupy „Muchomorki”, pod opieką Katarzyny Korolak i Marii Gołuchowskiej odwiedziły nasz Urząd. Po poszczególnych referatach Urzędu gości oprowadzili Burmistrz Tychowa Robert Falana, zastępca Burmistrza Tychowa Jacek Rudziński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie Paweł Kowalski. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. W sali konferencyjnej przedszkolaki zasiadły za stołem, przy którym zazwyczaj obradują radni na posiedzeniach. Jednak największą atrakcją dla dzieci była możliwość zajęcia, choć na chwilę, miejsca w fotelu Burmistrza Tychowa oraz Jego Zastępcy.
Nasi mali mieszkańcy zaimponowali nam wiedzą - bezbłędnie rozpoznali symbole narodowe i gminne, a także chętnie uczestniczyli w rozmowie z włodarzami gminy. Dzieci wręczyły pracownikom urzędu własnoręcznie wykonane kolorowe kwiatki.
Na zakończenie wizyty, po słodkim poczęstunku, wykonano wspólną fotografię na pamiątkę pobytu w Urzędzie Miejskim.
Dziękujemy Wam bardzo za tak miłą wizytę!

Opublikowano: 13 marca 2017 11:14

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 502

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.