• Adres

    ul. Bobolicka 17

    78-220 Tychowo

  • Telefon i FAX

    tel.: (094) 311-51-30

    faks: (094) 311-55-66

  • Adres e-mail

    umig@tychowo.pl

Stanowiska

Burmistrz

Robert Falana

tel.: 943160251

e-mail: burmistrz@tychowo.pl

Zastępca burmistrza

Jacek Rudziński

tel.: 943160252

e-mail: zastepca.burmistrza@tychowo.pl

Sekretarz

Krystyna Dobrzańska

tel.: 943160277

e-mail: sekretarz@tychowo.pl

Skarbnik

Leokadia Sas

tel.: 943160254

e-mail: skarbnik@tychowo.pl

Sekretariat

Agnieszka Chojniak

tel.: 943160250

e-mail: a.chojniak@tychowo.pl

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Mariola Liksza

tel.: 943160265

e-mail: m.liksza@tychowo.pl

Ewidencji ludności i zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Marta Kuczko

tel.: 943160266

e-mail: m.kuczko@tychowo.pl

Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne

Bożena Kowalewska

tel.: 943160267

e-mail: b.kowalewska@tychowo.pl

Kadry

Anna Kilar

tel.: 943160281

e-mail: a.kilar@tychowo.pl

Księgowość - Zastępca skarbnika

Jadwiga Gryga

tel.: 943160255

e-mail: j.gryga@tychowo.pl

Księgowość - Podatki i opłaty lokalne

Agnieszka Jackowska

tel.: 943160255

e-mail: a.jackowska@tychowo.pl

Księgowość - Egzekucje podatkowe

Iwona Benedykczak

tel.: 943160256

e-mail: i.benedykczak@tychowo.pl

Księgowość - Plan kont oraz klasyfikacja budżetowa

Irena Kozłowska

tel.: 943160256

e-mail: i.kozlowska@tychowo.pl

Księgowość - Dowody księgowe

Krystyna Dziedzic-Stasiło

tel.: 943160257

e-mail: k.dziedzic@tychowo.pl

Księgowość - Deklaracje podatkowe

Paulina Klewin

tel.: 943160274

e-mail: p.klewin@tychowo.pl

Kierownik Referatu Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska

Jan Kapuściński

tel.: 943160290

e-mail: j.kapuscinski@tychowo.pl

Referat Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska - wycinka drew, gospodarka nieruchomościami

Bartosz Spychalski

tel.: 943160258

e-mail: b.spychalski@tychowo.pl

Referat Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska - planowanie przestrzenne

Lucyna Osiecka-Kachnowicz

tel.: 943160258

e-mail: l.osiecka@tychowo.pl

Referat Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska - zamówienia publiczne

Barbara Krawczyk

tel.: 943160259

e-mail: b.krawczyk@tychowo.pl

Promocja Gminy

Renata Bosak-Szewczyk

tel.: 943160253

e-mail: r.szewczyk@tychowo.pl

Ochrona Środowiska

Jolanta Górecka-Orzechowska

tel.: 943160276

e-mail: j.gorecka@tychowo.pl

Rozwój Gospodarki Gminy

Beata Strzelecka

tel.: 943160275

e-mail: b.strzelecka@tychowo.pl

Zarządzanie Kryzysowe

Renata Przygodzka

tel.: 943160262

e-mail: r.przygodzka@tychowo.pl