Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Tychowo w 2017 r.


„DO KOGO NALEŻY ZGŁASZAĆ INFORMACJE O BEZDOMNYCH ZWIERZĘTACH Z TERENU GMINY TYCHOWO”

Szanowni Mieszkańcy.

Informujemy Państwa, że od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.:

1. Gmina Tychowo przekazuje wyłapane psy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Białogardzie, ul. Zwycięstwa 58, 78-200 Białogard.

Zgłoszenie do odłowienia bezdomnych zwierząt i przekazanie ich do schroniska w Białogardzie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Gminy Tychowo.

2. Usługę całodobowej opieki weterynaryjnej w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt zapewnia Lecznica dla zwierząt w Tychowie, ul. Parkowa 2, 78-220 Tychowo, tel. nr 608 247 634.

3. Miejsce dla zwierząt gospodarskich zapewnia gospodarstwo rolne w Kowalkach nr 33.
 
Wszelkie zgłoszenia o bezdomnych zwierzętach z terenu gminy Tychowo prosimy składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Tychowie w pok. nr 20 – Gospodarka Odpadami i Ochrona Środowiska albo zgłaszać telefonicznie pod nr 94 31 60 276, 664-060-005.

 

 

 

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.