Urząd Miejski w Tychowie

Dni Godziny
Poniedziałek 700- 1500
Wtorek 700- 1500
Środa 700- 1500
Czwartek 700- 1600
Piątek 700- 1400

Adres siedziby:

Urząd Miejski w Tychowie
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo

tel.: (0-94) 31-15-130
fax.: (0-94) 31-15-566
e-mail: umig@tychowo.pl


 

Dane dla kontrahentów do wystawiania faktur:

Gmina Tychowo
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo
NIP:672-20-22-729
REGON:330920506



 Spis telefonów i działy UM Tychowo

Nr tel. i pok.DziałOsoba
(94)3160250 (p.9) Sekretariat A. Chojniak
(94)3160281 (p.8) Kadry A. Kilar
(94)3160277 (p.12) Sekretarz K. Dobrzańska
(94)3160264 (p.6) Radca Prawny, Przewodniczący Rady, Kurator, ODR E. Barcicki, P. Kowalski,  A. Todys, L. Balewski
(94)3160254 (p.13) Skarbnik Gminy L. Sas
(94)3160255 (p.14) Podatki J. Gryga, A. Jackowska
(94)3160256 (p.15) Podatki I. Benedykczak, I. Kozłowska,
(94)3160257 (p.16) Księgowość K. Dziedzic-Stasiło, W.Biskot
(94)3160290 (p.18)
(94)3160259 (p.18)
(94)3160258 (p.17)
Ref.Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska

J. Kapuściński - (kierownik)
B. Spychalski
L. Osiecka-Kachnowicz
J. Górecka-Orzechowska

(94)3160275 (p.21) Rozwój Gospodarczy Gminy I. Wesołowska
(94)3160253 (p.21) Promocja Gminy R. Bosak-Szewczyk
(94)31602277(p.12) Biuro Rady Gminy K. Dobrzańska
(94)3160260 (p.19) Informatyk P. Tokarski
(94)3160276 (p.20) Samodzielne stanowiska do spraw Gospodarki Odpadami, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarki Gminy
K. Piecuch
(zastępstwo B. Krawczyk)
(94)3160274 (p.20) Podatki (opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi) P. Klewin
(94)3160262 (p.24) ZOC R. Przygodzka
(94)3160263 (p.23) Centrum Reagowania Kryzysowego R. Przygodzka
(94)3160265 (p.1) USC, dowody osobiste, działalność gospodarcza M. Liksza
(94)3160266 (p.1) Ewidencja ludności M. Kuczko
(94)3160267(p.2) Dodatki mieszkaniowe, stypendia szkolne B. Kowalewska

 


 

Adresy mailowe kadry kierowniczej UM w Tychowie

StanowiskoNazwiskoImięAdres mailowy:
BURMISTRZ Falana Robert burmistrz@tychowo.pl
ZASTĘPCA BURMISTRZA Rudziński Jacek zastepca.burmistrza@tychowo.pl
SEKRETARZ Dobrzańska Krystyna sekretarz@tychowo.pl
SKARBNIK Sas Leokadia skarbnik@tychowo.pl

 


 

Adresy mailowe pracowników UM w Tychowie

NazwiskoImięAdres mailowy
Benedykczak Iwona i.benedykczak@tychowo.pl
Biskot Wiesława w.biskot@tychowo.pl
Bosak-Szewczyk Renata r.szewczyk@tychowo.pl
Dziedzic Krystyna k.dziedzic@tychowo.pl
Kapuściński Jan j.kapuscinski@tychowo.pl
Gryga Jadwiga j.gryga@tychowo.pl
Górecka-Orzechowska Jolanta j.gorecka@tychowo.pl
Jackowska Agnieszka a.jackowska@tychowo.pl
Kuczko Marta m.kuczko@tychowo.pl
Kowalewska Bożena b.kowalewska@tychowo.pl
Kozłowska Irena i.kozlowska@tychowo.pl
Liksza Mariola m.liksza@tychowo.pl
Kilar Anna a.nalesnik@tychowo.pl
Piecuch Krzysztof k.piecuch@tychowo.pl
Przygodzka Renata r.przygodzka@tychowo.pl
Klewin Paulina p.klewin@tychowo.pl
Tokarski Piotr informatyk@tychowo.pl
Osiecka-Kachnowicz Lucyna l.osiecka@tychowo.pl
Spychalski Bartosz b.spychalski@tychowo.pl
Wesołowska Izabela i.wesolowska@tychowo.pl

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.