Urząd Miejski w Tychowie

Dni Godziny
Poniedziałek 730- 1530
Wtorek 730- 1530
Środa 730- 1530
Czwartek 730- 1600
Piątek 730- 1500

Adres siedziby:

Urząd Miejski w Tychowie
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo

tel.: (0-94) 31-15-130
fax.: (0-94) 31-15-566
e-mail: umig@tychowo.pl


 

Dane dla kontrahentów do wystawiania faktur:

Gmina Tychowo
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo
NIP:672-20-22-729
REGON:330920506



 Spis telefonów i działy UM Tychowo

Nr tel. i pok.DziałOsoba
(94)3160250
(p.9)
Sekretariat A. Naleśnik
(94)3160281

(p.8)
Kadry B. Czupa
(94)3160277 (p.12) Sekretarz K. Dobrzańska
(94)3160264
(p.6)
Radca Prawny, Przewodniczący Rady, Kurator, ODR E. Barcicki, P. Kowalski,  A. Todys, L. Balewski
(94)3160254 (p.13) Skarbnik Gminy L. Sas
(94)3160255 (p.14) Podatki J. Gryga, A. Jackowska
(94)3160256 (p.15) Podatki I. Benedykczak, I. Kozłowska, M. Bobrowska
(94)3160257 (p.16) Księgowość K. Dziedzic-Stasiło, W.Biskot
(94)3160290 (p.18)
(94)3160259 (p.18)
(94)3160258 (p.17)
Ref.Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska K.Mazurkiewicz - (kierownik)
S. Liksza
J. Kapuściński
M. Jankowska
(94)3160275 (p.21) Rozwój Gospodarczy Gminy M. Broda
(94)3160275 (p.21) Pomoc Administracyjna R. Bosak-Szewczyk
(94)31602277(p.12) Biuro Rady Gminy K. Dobrzańska
(94)3160260 (p.19) Informatyk P. Tokarski
(94)3160276 (p.20) Samodzielne stanowiska do spraw Gospodarki Odpadami, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarki Gminy
K. Piecuch
(94)3160274 (p.20) Podatki (opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi)

P. Klewin
(94)3160262 (p.24) ZOC R. Przygodzka
(94)3160263 (p.23) Centrum Reagowania Kryzysowego R. Przygodzka
(94)3160265
(p.1)
USC, dowody osobiste, działalność gospodarcza M. Liksza
(94)3160266
(p.1)
Ewidencja ludności M. Jurkiew
(94)3160267
(p.2)
Dodatki mieszkaniowe, stypendia szkolne B. Kowalewska

 


 

Adresy mailowe kadry kierowniczej UM w Tychowie

StanowiskoNazwiskoImięAdres mailowy:
BURMISTRZ Falana Robert burmistrz@tychowo.pl
ZASTĘPCA BURMISTRZA Rudziński Jacek zastepca.burmistrza@tychowo.pl
SEKRETARZ Dobrzańska Krystyna sekretarz@tychowo.pl
SKARBNIK Sas Leokadia skarbnik@tychowo.pl

 


 

Adresy mailowe pracowników UM w Tychowie

NazwiskoImięAdres mailowy
Benedykczak Iwona i.benedykczak@tychowo.pl
Biskot Wiesława w.biskot@tychowo.pl
Broda Magdalena m.broda@tychowo.pl
Bosak-Szewczyk Renata r.szewczyk@tychowo.pl
Czupa Bogumiła b.czupa@tychowo.pl
Dziedzic Krystyna k.dziedzic@tychowo.pl
Kapuściński Jan j.kapuscinski@tychowo.pl
Gryga Jadwiga j.gryga@tychowo.pl
Jackowska Agnieszka a.jackowska@tychowo.pl
Jurkiew Małgorzata m.jurkiew@tychowo.pl
Kowalewska Bożena b.kowalewska@tychowo.pl
Kozłowska Irena i.kozlowska@tychowo.pl
Liksza Mariola m.liksza@tychowo.pl
Liksza Stanisław s.liksza@tychowo.pl
Mazurkiewicz Karina k.mazurkiewicz@tychowo.pl
Naleśnik Anna a.nalesnik@tychowo.pl
Piecuch Krzysztof k.piecuch@tychowo.pl
Przygodzka Renata r.przygodzka@tychowo.pl
Klewin Paulina p.klewin@tychowo.pl
Tokarski Piotr informatyk@tychowo.pl
Jankowska Monika m.jankowska@tychowo.pl
Bobrowska Magdalena m.bobrowska@tychowo.pl

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.