Urząd Miejski w Tychowie

Dni Godziny
Poniedziałek 700- 1500
Wtorek 700- 1500
Środa 700- 1500
Czwartek 700- 1600
Piątek 700- 1400

Adres siedziby:

Urząd Miejski w Tychowie
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo

tel.: (0-94) 31-15-130
fax.: (0-94) 31-15-566
e-mail: umig@tychowo.pl


 

Dane dla kontrahentów do wystawiania faktur:

Gmina Tychowo
ul. Bobolicka 17
78-220 Tychowo
NIP:672-20-22-729
REGON:330920506



 Spis telefonów i działy UM Tychowo

Nr tel. i pok.DziałOsobaMail
(94)3160250 (p.9) Sekretariat A. Chojniak a.chojniak@tychowo.pl
(94)3160281 (p.8) Kadry A. Kilar a.kilar@tychowo.pl
(94)3160277 (p.12) Sekretarz K. Dobrzańska sekretarz@tychowo.pl
(94)3160264 (p.6) Radca Prawny, Przewodniczący Rady, Kurator, ODR E. Barcicki, P. Kowalski,  A. Todys, L. Balewski  -
(94)3160254 (p.13) Skarbnik Gminy L. Sas skarbnik@tychowo.pl
(94)3160255 (p.14) Podatki

J. Gryga,

A. Jackowska

j.gryga@tychowo.pl

a.jackowska@tychowo.pl

(94)3160256 (p.15) Podatki

I. Benedykczak,

I. Kozłowska,

i.benedykczak@tychowo.pl

i.kozlowska@tychowo.pl

(94)3160257 (p.16) Księgowość

K. Dziedzic-Stasiło,

W. Biskot

k.dziedzic@tychowo.pl

w.biskot@tychowo.pl

(94)3160290 (p.18)
(94)3160259 (p.18)
(94)3160258 (p.17)
Ref.Nieruchomości, Budownictwa i Środowiska

J. Kapuściński - (kierownik)
B. Spychalski
L. Osiecka-Kachnowicz

j.kapuscinski@tychowo.pl

b.spychalski@tychowo.pl

l.osiecka@tychowo.pl

(94)3160275 (p.21) Rozwój Gospodarczy Gminy I. Wesołowska -
(94)3160253 (p.21) Promocja Gminy R. Bosak-Szewczyk r.szewczyk@tychowo.pl
(94)31602277(p.12) Biuro Rady Gminy K. Dobrzańska sekretarz@tychowo.pl
(94)3160260 (p.19) Informatyk P. Tokarski informatyk@tychowo.pl
(94)3160276 (p.20) Samodzielne stanowiska do spraw Gospodarki Odpadami, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarki Gminy J.Górecka-Orzechowska j.gorecka@tychowo.pl
(94)3160274 (p.20) Podatki (opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi) P. Klewin p.klewin@tychowo.pl
(94)3160262 (p.24) ZOC R. Przygodzka r.przygodzka@tychowo.pl
(94)3160263 (p.23) Centrum Reagowania Kryzysowego R. Przygodzka r.przygodzka@tychowo.pl
(94)3160265 (p.1) USC, dowody osobiste, działalność gospodarcza M. Liksza m.liksza@tychowo.pl
(94)3160266 (p.1) Ewidencja ludności M. Kuczko m.kuczko@tychowo.pl
(94)3160267(p.2) Dodatki mieszkaniowe, stypendia szkolne B. Kowalewska b.kowalewska@tychowo.pl

 


 


 

Bukówko

Urząd Miejski w Tychowie | Kanały RSS | Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Utworzenie serwisu internetowego Gminy Tychowo przystosowanej dla osób niedowidzących" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.